Maszynowe wykańczanie ścian i sufitów

Kiedy firma wykonawcza podejmuje zlecenie szybkiego i dokładnego szpachlowania i malowania ścian często sięga po sprawdzone rozwiązania w zakresie agregatów szpachlarskich i malarskich. Zapewniają one wysoką jakość wykonywanych prac i możliwość szybkiej realizacji robót.

Szpachlowanie natryskowe


Specjalizujemy się w szpachlowaniu natryskowym przy użyciu agregatów hydrodynamicznych. Korzystamy z agregatów firmy Graco, jest to firma oferująca najlepsze agregaty na rynku. Korzystamy z nich w pracach remontowych od małych obiektów budowlanych aż po duże obiekty przemysłowe.
Dzięki tej metodzie oszczędzasz nie tylko czas, ale także materiał. Przy nowoczesnej technologii jest niewielki ubytek materiału. Jesteśmy w stanie wykonać idealną powłokę malarską ścian i sufitów, której nie uzyskasz w tradycyjny sposób. Nasza maksymalna dzienna wydajność to ok. 1000 m2.

Posiadamy profesjonalny sprzęt, który pozwala na bezpyłowe szlifowanie ścian oraz sufitów po szpachlowaniu.

Malowanie natryskowe

Dobrze pomalowane ściany stanowią wizytówkę każdego domu czy mieszkania. Przystępując do samodzielnego malowania powierzchni, należy zastanowić się, jaką technikę wykorzystamy. Coraz częściej tradycyjne zastosowanie wałka albo pędzla zastępowane jest metodą natryskową, którą wyróżnia szybkość malowania, oszczędność farby oraz idealne wykończenie powierzchni.

Zalety malowania natryskowego:

– Szybkość

– Idealne wykończenie

– Oszczędność farby